Paweł Bobrowski

Adwokat

Adwokat Paweł Bobrowski jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w renomowanych kancelariach prawnych w Krakowie oraz Warszawie. W 2016 roku ukończył studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie ,,Akademia Spółek”, broniąc pracę dyplomową pt. ,,Metody obrony spółki publicznej przed wrogim przejęciem”. 

Zawodowo specjalizuje się w prawie cywilnym oraz gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem prowadzenia postępowań sądowych. Zajmuje się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych obejmującą sprawy korporacyjne, pracownicze oraz windykacyjne. Posiada bogate doświadczenie w przygotowywaniu, negocjowaniu oraz opiniowaniu umów handlowych.

Posługuje się językiem angielskim.
 

Dane kontaktowe

www

Michał Chrobok

Prawnik

Jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Po studiach odbył aplikację adwokacką. W czasie aplikacji adwokackiej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej pełnił funkcję członka samorządu aplikantów adwokackich przez okres 3 lat. Praktykę zawodową zdobywał współpracując z renomowanymi kancelariami prawnymi w Krakowie. Począwszy od okresu studiów udzielał się w licznych wolontariatach. Uczestnik licznych konferencji naukowych, w tym były czynny działacze TBSP UJ (Towarzystwo Biblioteki Słuchaczów Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego) oraz ELSA Kraków (Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa). 

Założyciel i redaktor naczelny bloga Prawo i motoryzacja (prawoimotoryzacja.pl) Specjalizuje się w sprawach karnych oraz szeroko pojętych sprawach motoryzacyjnych.

Posługuje się językiem angielskim.

Dane kontaktowe

DSC00082